Telefon: 0 850 888 0 427

            0 ( 545 ) 628 67 87

Email   : octopus@hbsgrup.com

Genel Müdürlük : Yenişehir Mah. Baraj Yolu Cad. Olgun Sok. Elit Plaza No:1/9 Ataşehir-İSTANBUL

Tüm aktivite ve çalışmalar 20 Yıllık Kurumsal tecrübesi ile HBS GROUP bünyesinde Power Bulls Org. Eğit. İnş. Tur. Tic. San. LTD. ŞTİ kurumsal güvencesindedir. 

ÖNCELİKLERİMİZ

İLKELERİMİZ

GÜVENLİKÇocuklarımızın güvenliği vazgeçilmez ana kuralımızdır

SEVGİ-SAYGIGerek çocuklarımıza sevgi, gerekse eğitmen, ebeveyn, çocuk arasında ki saygı üçgenimiz bizim için vazgeçilmezdir.

VERİ KALİTESİEğitim kalitesi önemli konularımızdan biridir. Çocuk eğlendiği gibi öğrenmelidir

TAKİP ODAKLILIKEvlatlarımıza sporu sevdiren bir eğitmen olduğumuz kadar, onların yaşam kalitelerine de örnek olmak. İyi rol model olmak. Her alanda takiplerini sağlamak ilkemizdir.

Çocuklarınız Kimlerle ?

Geleceğimizin teminatı, canınız, Ata'mızın emaneti çocuklarınız bize emanet...Çocuklarımız, HBS GROUP Şirketleri kurumsal güvencesi ile bu sorumluluğu alabileceğine inandığımız, belirli aşamalar ile ve özenle seçtiğimiz eğitmenlerimize emanet.

Öncelikle çocuk sevgisi ve sabrı, sonra teknik yeterlilik ve sertifika sahibi eğitmen adaylarımız bire-bir mülakatlarımız sonunda çocuklarımız ile bir araya gelmektedir. 

Octopus Kids markası, 19 Yıldır, pek çok alanda var olan HBS GROUP ve Türkiye Çocuk Spor Turizm sektörünün öncüsü ve ilk kurumsal firması Power Bulls Organizasyon Eğit. İnş. Tur. Tic. San. LTD. ŞTİ kurumsal güvencesi ile koruma altındadır.

Bilgi ve Kayıt için Şubelerimizi Arayabilirsiniz